BPS'ye Bakış

Anasayfa Kurumsal BPS'ye Bakış

Türkiye’de uluslararası standartlarda hafif silah mühimmatı ve yivsiz tüfek fişeği üretmek üzere 2014 yılında kurulan BPS Balıkesir Patlayıcı Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş., yıllar içinde geliştirdiği üretim olanak, kapasite ve teknolojileriyle güvenilir, etkin ve yenilikçi ürünler sunmak için tüm gücüyle çalışıyor.

Türkiye’nin en köklü ve lider hafif silah üreticisi Sarsılmaz Grup bünyesinde faaliyet gösteren BPS, 20 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 273.000 metrekare alana sahip üretim ve depolama tesisleriyle Türkiye ve dünyanın alanındaki saygın markaları arasında edindiği yeri her geçen gün daha da ileri taşıyor.

BPS, en son teknolojinin kullanıldığı ve kalite standartlarının titizlikle takip edildiği üretim süreçlerini, kaliteli hammadde temini ve güvenilir tedarik zinciriyle desteklerken müşterilerine mükemmel performansa sahip ve hassas ürünler sunuyor.

Günün ve teknolojinin getirdiği olanakları kullanarak kaliteli ürünler ortaya koyma hedefini müşteri memnuniyetinin ayrılmaz bir parçası olarak gören BPS, ayrıca kuruluşundan bu yana geliştirdiği ürün yelpazesiyle de müşterinin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler geliştiriyor.